טובי המומחים זמינים עכשיו לייעוץ בוידאו.
הרשם עכשיו חינם.


VOD שידורים חיים

לכל השידורים
 • שושי גל - אמנות הסמול טוק והנטוורקינג - פתיח

  על השידור:
  שלום לכם, שמי שושי גל ואני מומחית בינלאומית לאמנות הסמול טוק וה נטוורקינג. אתם מוזמנים ליישם את ההמלצות והטיפים שאני נותנת כאן מתוך תכנים עשירים ומוכחים שפיתחתי במהלך יותר מ 20 שנים של פעילות בתחום העסקי. ( נטוורקינג לעסקים) היעזרו בהמלצותיי ליצירת קשרים דרך התכנית שלכם באתר אסקימו אתם מוזמנים למנף את הקשרים שנוצרים כמובן להתפתחות העסקית שלכם.

  קרא עוד
 • שושי גל טיפ 1 - לשבור את הקרח

  על השידור:
  איך להשתחרר לפני שידור? כמה שניות יש לכם כדי למגנט את הצופים? איך יוצרים כימייה בשתי שניות? על שאלות אלו ועוד תענה שושי גל, מומחית בינלאומית לאמנות הסמול טוק והנטוורקינג בסרטון.

  קרא עוד
 • שושי גל טיפ 2 - נחשו כמה מהעסקאות נסגרות בזכות חיבור רגשי?

  על השידור:
  יש לכם תכנית אירוח באתר המומחים אסקימו? בסרטון המלצות חשובות וטיפ מפתח ל שידור מוצלח בתכנית האירוח שלכם!

  קרא עוד
 • שושי גל טיפ 4 - האם נטוורקינג עובד?

  על השידור:
  האם נטוורקינג עובד? איך עושים נטוורקינג הלכה למעשה דרך תוכנית הטלוויזיה האינטרנטית שלכם באתר המומחים אסקימו ( טלוויזיה באינטרנט) בערוץ הטלוויזיה הפרטי שלכם ? ( ערוצים בשידור חי ) תשובות לשאלות אלו וטיפים חשובים נוספים תוכלו לקבל ב סרטון הוידאו שלפניכם משושי גל, מומחית בינלאומית לאמנות הסמול טוק והנטוורקינג.

  קרא עוד
 • שושי גל טיפ 5 - המודל ליצירת קשרים עסקיים עובר בשלוש תחנות מרכזיות

  על השידור:
  המודל ליצירת קשרים עסקיים עובר בשלוש תחנות מרכזיות. מהן שלוש תחנות אלו? שושי גל, מומחית בינלאומית לאמנות הסמול טוק והנטוורקינג תציג בפניכם את שלושת התחנות וכמובן טיפים נוספים לשידור המומחיות שלכם וליצירת קשר טוב ופורה עם הצופים שהם בעצם לקוחות פוטנציאלים. מה זה נטוורקינג ? זה זה !!!

  קרא עוד
 • שושי גל טיפ 6 - למי תפנו כשאתם מדברים מול המצלמה?

  על השידור:
  למי תפנו כשאתם מדברים מול המצלמה? איך להתייחס ל מצלמה? איך להניע את הגולשים הצופים לפעולה ( הנעה לפעולה ) ? שושי גל, מומחית בינלאומית לאמנות הסמול טוק והנטוורקינג תענה לכם בדיוק על שאלות אלו וכמובן תיתן טיפים לבעלי עסקים ומומחים מתוך ניסיונה הרב.

  קרא עוד
שושי גל סמול טוק נטוורקינג מינוף קשרים עסקיים