אורנה ומינה | המעצבת נטע כפרי

מספר צפיות: 1550

המומחים: אורנה ומינה אורנה ומינה

קטגוריה: ערוץ סגנון חיים

אורנה ומינה מראיינות את המעצבת נטע כפרי. המשפט אני מאמין שלה שממנו נובע הכל הוא:
"אני מאמינה שכל אחד יכול לקום כל בוקר עם חיוך לעבודה"
כי העבודה היא חלק בלתי נפרד מהאדם ולכל אחד יש את הערוץ המתאים לו אם רק יזהה אותו, בו הוא יכול להביא את יכולותיו וכישוריו לידי ביטוי ולמלא עצמו בסיפוק, הנאה והגשמה.
דרך העיצוב יוצרת נטע סביבה תומכת.
נטע מקפידה להגיע עם לקוחותיה לסטודיו "אורנה ומינה" ברמת השרוןכדי לבחור צבעוניות,חומריות וטקסטורות לעבודותיה המשלבות פנג שווי ועיצוב.


קרא עוד
שלח לחבר/האורנה ומינה - מעצבות אופנה לבית
במשך מעל 25 שנים, אורנה בר ומינה חיימוביץ, מעצבות את הבגדים של הבית בהתאמה אישית. כל פריט מקבל תשומת לב מרבית וטאצ' אישי. משלב התכנון, הקומפוזיציה, הצבעוניות ועד העיצוב והייצור. התהליך מתבצע בסטודיו אורנה ומינה ברמת השרון. הסטודיו משמש כבית מלאכה לכל דבר. בבית המלאכה מייצרות אורנה ומינה, מעצבות, תופרות ומרפדות רהיטים, מעצבות ותופרות וילונות לבית ומחברות בין בדים ואביזרים. מעצבות ומייצרות כריות ססגוניות, בשילובי בדים וסיומות שונות. מרפדות ומעצבות את גב המיטה שחלמתם. מייצרות ומחדשות את הרהיטים שאותם אהבתם. בסטודיו של אורנה ומינה תוכלו להלביש את הבית ולעצב. אורנה ומינה יבנו יחד אתכם קונספט עיצובי וחומרי, יבחרו אתכם צבעים וטקסטיל תואמים. אורנה ומינה גם מייבאות טפטים מיוחדים מרחבי העולם. תוכלו לבחור מבין מגוון הטפטים שבסטודיו את הטפט המושלם עבורכם. למדו עוד אודות אורנה ומינה באתר הרשמי

חושבים לעצב את הבית או המשרד? להלביש את הבית מא' ועד ת'? לתיאום פגישה התקשרו לסטודיו אורנה ומינה035475385

אורנה ומינה גם הקימו את בית הספר הראשון למקצועות עיצוב הטקסטיל וההום סטיילינג ובו קורסים וסדנאות לאנשי מקצוע שרוצים להעשיר את הידע שלהם וגם למתחילים בתחום. במסגרת מתכונת הלימודים תלמדו להכיר גם את עולם הטקסטיל – הלבשת הבית, וילונאות וכל מה שקשור לטקסטיל. למידע נוסף על בית הספר לחצו כאן 

________________________________

כל אחד יכול לקום כל בוקר עם חיוך לעבודה, למלא את חייב בהגשמת כשרונותיו ויכולותיו. הפעם מארחת אורנה את נטע כפרי. נטע מתמחה בעיצוב לפי הפאנג שוואי - עיצוב המרחב מתוך חיקוי של תופעות הטבע. 

נטע מדברת על עיצוב מקום עבודה: במקומות עבודה אופון הישיבה, הפריטים מסביב, הצבעוניות, כולם ביחד יוצרים איזושהי אווירה. למרבה הצער, רמת המודעות של כמה השפעה יש לסביבה עלינו כאנשים ועל התפקוד שלנו היא עדיין מאוד נמוכה. ברגע שניצור במקומות העבודה סביבה תומכת ומעצימה נוכל להביא את העסק ליותר הצלחה. המרחב שנאחנו עובדים, סביבת העבודה משפיעה על היצירתיות שלנו, על התפוקה. 

איך מתחילים לעצב משרד?
שלב ראשון: ללמוד את העסק. הבית והאנשים הם כמו צבע וחממה. דבר ראשון צריך ללמוד את העסק, את האנשים שעובדים שם. מהם הצרכים של כל עובד ועובד כפרט? מה הצרכים של צוותי העבודה? מה הצרכים של בעל העסק? 
הצורך בהקשבה דורש עיצוב מסוג מסוים. עיצוב הוא כמו מוסיקה. מוסיקה יכולה לרגש אותנו, להניע אותנו לריכוז וכו'. אותו דבר אפשר ליצור בעיצוב, ליצור את הניגון שאותו עובד או אותו צוות צריכים. 
בעיצוב משרד צריך להתייחס לצרכים הארגוניים, לצרכים הצוותיים ולצרכים של האינדיווידואל וגם כמובן לסנכרן ביניהם. 

נטע מספרת על עיצוב משרד של גן אירועים. אפשר לראות שהעיצוב משרה אווירה ביתית ומסייע גם לצוות לעבוד בצורה יותר טובה וגם ללקוחות להרגיש שמתייחסים אליהם באופן אישי כלקוחות VIP. צפו בסרטון לראות את התוצאה. 

כל מה שקיים סביבינו משפיע עלינו. חשוב להקשיב ללקוח, אך יחד עם זה לגרום לו להבין מה מתאים עבור צרכיו ועבור אישיותו ומה פחות מתאים. צפו בסרטון המלא כדי לקבל הסבר מלא על עיצוב בסגנון פאנג שוואי.