מומחה ON AIR עם אביעד דוידוביץ - מעגלי כוח והעצמה למטפלים ומאמנים

מספר צפיות: 2814

המומחים: אביעד דוידוביץ

קטגוריה: ערוץ בריאות ורפואה

חניתה שושן מראיינת את אביעד דוידוביץ', מדריך מטפלים ומאמנים. בראיון מספר אביעד על הרעיון שמאחורי "מעגלי כוח והעצמה למטפלים ומאמנים" בהנחייתו.

להרשמה למעגלי כוח והעצמה למטפלים ומאמנים העתיקו את הלינק ככתובת אתר והירשמו בתוך העמוד שיפתח:
http://circlepe.co.il/lp3/


קרא עוד
שלח לחבר/השלום לכם, חניתה שושן מומחים  ON AIR באולפני אסקימו, משדרים באיכות HD  .

בתקופה שלנו הרבה מאוד אנשים בחרו בכיוון של טיפול ואימון. אנשים מוצאים את הייעוד שלהם מהמקום לעזור לאנשים ולכוון אותם בכול צמתי החיים. אפשר לומר בעצם בזוגיות, בטיפול בילדים, בבחירת קריירה, כמעט בכל.

אבל מי בעצם מטפל במטפלים? מי בעצם בכוון את המאמנים?

נמצא איתי היום אביעד דוידוביץ', שלום.

אביעד: שלום

חניתה: סיפרת לי שאתה פותח מעגלי העצמה וכוח למטפלים ומאמנים. אני לא טועה בשם נכון?

אביעד: מעגלי כוח והעצמה למטפלים ומאמנים.

חניתה: בוא ותספר לי מה זה מעגלי כוח והעצמה למטפלים ומאמנים?

אביעד: זה מקום שאנשים באים והם בעצמם מתמלאים, גם בהתפתחות אישית, גם בתובנות, גם באנרגיה ועוברים ממש תהליך של צמיחה שנוצר משבוע לשבוע ואנשים לומדים איך להיתרם יותר על ידי התהליך ואיך לתרום יותר לאחרים. אנשים בעצם שעוסקים בטיפול כל הזמן מתעייפים, מתרוקנים, יש שחיקה מאוד גבוהה, דווקא במקצועות הטיפול. זאת מכיוון שאנשים שואבים מהם המון כוחות ואז הבנתי שהמון מטפלים הגיעו אלי כי הם בעצמם לאט לאט מתחילים לאבד את הדרך או קשה להם להתחיל בכלל לטפל. אני בעצם בא ממקום של לתרום לאנשים האלה ולהראות להם איך לטפל באנשים, איך להתמלא, גם לעזור להם, לקחת אותם לתהליך התפתחותי בכל פגישה ופגישה. כי אנשים גם אם למדו המון, הרבה פעמים חסר להם את התובנות והתהליך ההתפתחותי שאני בעצם אמקד משבוע לשבוע בכל פגישה ואעזור להם לעבור את התהליך עם עצמם.

חניתה:

מה שאתה בעצם אומר שזה כלי משלים לתחום המקצועי של אותו בן אדם שהוא מטפל או מאמן? אתה נותן לו כלי משלים בעצם להטעין אותו.

אביעד:

להטעין אותו גם באנרגיה, גם בהתפתחות אישית וגם להטעין אותו בתובנות ייחודיות מעולם הטיפול והאימון שבאות מהניסיון והידע שלי וגם בעצם לעזור לאנשים לעלות על הדרך הנכונה וליצור איזושהי חוויה שבאה בקבוצה, להרים אותם רגשית אנרגטית,  כי הרבה פעמים המטפלים והמאמנים נמצאים לבד בחדר. דרך החוויה והעוצמה של הקבוצה גם זה דוחף אותם להצליח, להתפתח ולתרום הרבה יותר.

מה היתרון באמת לעבוד בקבוצה?

בן אדם שעובד בקבוצה, דבר ראשון יש לו את הפגישה עם האנשים וזה בעצם מעלה את התדר, את האנרגיה. הוא מתמלא, יש התמלאות רגשית הדדית שמאוד תורמת. ונטילציה , אוורור, שחרור, ממקום של לשחרר, לשתף. הרבה פעמים גם מאמנים ומטפלים נמצאים במהלך השבוע עם עצמם לועסים איזושהי בעיה, איזושהי מצוקה עם מטופל, עם עצמם וזה המקום גם להתייעץ, גם להיתמך, גם לפתוח את זה, אנשים יעשו את זה גם אחד על אחד וגם בקבוצה מולי ועוד אנשים יחוו את הדעת.

מה שאתה מציע זה קבוצות של מאמנים ומטפלים שנפגשים אחד לשבועיים בצורה שאתה מכוון והמטרה של המפגשים זה למלא להם את הסוללה ולתת להם להמשיך את התהליך שלהם.

גם מאמן ומטפל, עם כל הידע שלו, גם הוא עובר תהליך התפתחותי , עולה מדרגה ועוד מדרגה ועוד מדרגה, וכמובן שהמדרגות הן אינסופיות. זה בעצם מעלה את התדר, את האנרגיה ואת היכולת שלו לתת למטופלים שלו. גם אם לבן אדם יש קושי על הדרך, רוב המטפלים והמאמנים לא מוצאים למה קשה להם ומעגלי כוח והעצמה למטפלים ומאמנים זה המקום.

חניתה:

יש לי שאלה, אני דיברתי עם לקוחה שהייתה מאמנת והקושי שלה היה למשל שהיא לקחה איתה את הסיפורים מהעבודה הביתה, את הקשיים, הרגישה שזה מחלחל לחיי המשפחה.

היא לא ידעה להפריד, מוסיף אביעד.

חניתה:

היא לא הייתה מאמנת בתחילת הדרך.

האם שהות במעגלים והשתתפות בהם יכולה לעזור בזה?

 

התשובה היא זה גורם לפרוק אישית ואנרגטית והמעגלים זה גם המקום לשתף. אם האישה הזו שהיא מאמנת לא מבינה כמה זה מזיק... אני מלמד גם כלים פרקטיים איך למנוע דברים. אישה כזו לאורך זמן פשוט תגיע לקריסה רגשית אנרגטית

 

חניתה:

בעצם היא פה תוכל לפרוק  ובעצם להיות מאוזנת בבית שזה לא יחלחל לעולם הפרטי שלה.

אביעד:

נכון נכון, הרבה אנשים הם מאמנים ומטפלים אבל חסר להם ידע וכלים משלימים כדי להיות מטפלים ומאמנים לאורך זמן, יציבים , להרים את עצמם ולהתרומם כל פעם מחדש.

 

מטפל שיבוא לכאן מה הוא מרוויח ממעגלי כוח והעצמה למטפלים ומאמנים?

היכולת להיתרם על ידי קבוצה של אנשים עם חזון משותף, עם עוצמה משותפת, שנתרמים ומתפתחים לחלוק, לשתף, לקבל עזרה וכלים ממוקדים לבעיות שלו וליצור דרך התפתחותית שתוביל אותו להיות מטפל ומאמן, חד, טוב יותר, עם נתינה גדולה יותר ותתרום למטופלים שלו, לייעוד שלו ותעזור לו לעשות את הדרך הזאת בקלות, לא לבד כמובן ובעוצמה מאוד מאוד גדולה.

 

אביעד דוידוביץ', תודה רבה שהיית אתנו והמון בהצלחה.

חניתה שושן, מומחים ON AIR   מאולפני אסקימו באיכות HD  יום מקסים לכולם ולהתראות. 


להרשמה למעגלי כוח והעצמה למטפלים ומאמנים העתיקו את הלינק ככתובת אתר והירשמו בתוך העמוד שיפתח:

http://tikshurmuda.ravpage.co.il/magalim