אורנה ומינה | 60 שניות עלינו | סטודיו אורנה ומינה להלבשת הבית

מספר צפיות: 1595

המומחים: אורנה ומינה אורנה ומינה

קטגוריה: ערוץ נדל"ן, אדריכלות ועיצוב

אורנה בר ומינה חיימוביץ, מעצבות אופנה לבית ומומחיות בטקסטיל, מספרות על עצמן, על הסטודיו - בסרטון של 60 שניות.

במשך קרוב ל 25 שנים, הן מעצבות את הבגדים של הבית בהתאמה אישית. כל פריט מקבל תשומת לב מרבית וטאצ' אישי. משלב התכנון, הקומפוזיציה, הצבעוניות ועד העיצוב והייצור. התהליך מתבצע בסטודיו אורנה ומינה ברמת השרון. את הסטודיו הקימו לפני מספר שנים והוא משמש כבית מלאכה לכל דבר. בבית המלאכה הן מייצרות, מעצבות, תופרות ומרפדות רהיטים, מעצבות ותופרות וילונות לבית ומחברות בין בדים ואביזרים. מעצבות ומייצרות כריות ססגוניות, בשילובי בדים וסיומות שונות.

אורנה ומינה עובדות עם אנשי מקצוע, אדריכלים, מעצבים וגם עם הקהל הרחב. מחפשים וילון לסלון? בד מיוחד שיוסיף נופח לחדר השינה - הסטודיו של אורנה ומינה הוא הכתובת.

צפו בסרטון והכירו את אורנה ומינה מקרוב או התקשרו לסטודיו. אורנה ומינה כאן בשבילכם: 03-547-5385


קרא עוד
שלח לחבר/ה
שלום אני מינה חיימוביץ ואני אורנה בר - אנחנו מעצבות טקסטיל לבית.
מזה 20 שנה אנחנו מתכננות, מעצבות ומייצרות פרטי טקסטיל: וילונות, כריות, כיסויי מיטה, פרטי ריפוד, הכל מתוך הקפדה על הפרטים הקטנים ובהתאמה אישית לכם ולביתכם. הבית עבורינו הוא מכלול שמורכב מהרבה מאוד פריטים קטנים. כל פריט מקבל יחד אישי - בסופו של דבר הם חלקי הפאזל שמרכיבים את הבית. 
אנחנו כאן בשביל לעצב עבורכם, ללמוד את הבית, ללמוד אתכם ולעצב בסופו של דבר בית שלם עבורכם בהתאמה אישית. זאת האומנות שלנו.  

אנחנו מקפידות לבקר בתערוכות מובילות בעולם, להביא את מיטב הקטלוגים והחידושים אלינו לסטודיו. אם אתם מעצבים, אדריכלים או אנשים המבקשים לעצב את ביתכם, אתם מוזמנים לבוא אלינו לסטודיו ברמת השרון, ליהנות ממיטב החידושים, ממיטב הקטלוגים שהבאנו אלינו ואננו נדאג להתאים עבורכם את העיצובים, התכנון וההלבשה הנכונים ביותר לביתכם. 

תודה רבה ונתראה בסטודיו!

אורנה ומינה - מעצבות אופנה לבית
במשך מעל 25 שנים, אורנה בר ומינה חיימוביץ, מעצבות את הבגדים של הבית בהתאמה אישית. כל פריט מקבל תשומת לב מרבית וטאצ' אישי. משלב התכנון, הקומפוזיציה, הצבעוניות ועד העיצוב והייצור. התהליך מתבצע בסטודיו אורנה ומינה ברמת השרון. הסטודיו משמש כבית מלאכה לכל דבר. בבית המלאכה מייצרות אורנה ומינה, מעצבות, תופרות ומרפדות רהיטים, מעצבות ותופרות וילונות לבית ומחברות בין בדים ואביזרים. מעצבות ומייצרות כריות ססגוניות, בשילובי בדים וסיומות שונות. מרפדות ומעצבות את גב המיטה שחלמתם. מייצרות ומחדשות את הרהיטים שאותם אהבתם. בסטודיו של אורנה ומינה תוכלו להלביש את הבית ולעצב. אורנה ומינה יבנו יחד אתכם קונספט עיצובי וחומרי, יבחרו אתכם צבעים וטקסטיל תואמים. אורנה ומינה גם מייבאות טפטים מיוחדים מרחבי העולם. תוכלו לבחור מבין מגוון הטפטים שבסטודיו את הטפט המושלם עבורכם. למדו עוד אודות אורנה ומינה באתר הרשמי

חושבים לעצב את הבית או המשרד? להלביש את הבית מא' ועד ת'? לתיאום פגישה התקשרו לסטודיו אורנה ומינה035475385

אורנה ומינה גם הקימו את בית הספר הראשון למקצועות עיצוב הטקסטיל וההום סטיילינג ובו קורסים וסדנאות לאנשי מקצוע שרוצים להעשיר את הידע שלהם וגם למתחילים בתחום. במסגרת מתכונת הלימודים תלמדו להכיר גם את עולם הטקסטיל – הלבשת הבית, וילונאות וכל מה שקשור לטקסטיל. למידע נוסף על בית הספר לחצו כאן