נדל"ן ברשת (פרק 2) - חנן צאיג

מספר צפיות: 1204

המומחים: נדלן אסקימו

קטגוריה: ערוץ נדל"ן, אדריכלות ועיצוב

בהנחיית טל יצחק לוי, מומחה לנדל"ן, מאמן סוכני נדל"ן להצלחה וזכיין רי/מקס יהלום.
בתכנית השניה של נדל"ן ברשת, מציג טל דירה לדוגמא הנמצאת בקומפלקס של 7 בניינים, הנמצאים בימים אלו בתהליך מתקדם של תמ"א 38/1, חיזוק והרחבת מבנים ומגיש שאלות לאורחי התכנית, הבאים מנישות שונות ומשלימות בעולם הנדל"ן. בתכנית תוכלו ללמוד, על ההזדמנויות בקניית דירה בפרוייקט העומדת בתחילת תהליך תמ"א, עליית המחירים הצפויה כתוצאה מהתהליך, מה כדאי לבדוק לפני חתימה על עסקה וכיצד ניתן לאמת את אמינות החברה היזמית ולזהות הזדמנות או רמאות? ואיך להשיג משכנתא לצרכים שונים; בין אם לקניית דירה בתהליך תמ"א, להלוואה לשיפוץ ושיפור הדירה החדשה.

האורח השלישי שלנו היום; חנן צאיג, יועץ מומחה למשכנתאות "משכנתא חדשה".


קרא עוד
שלח לחבר/הבהנחיית טל יצחק לוי, מומחה לנדל"ן, מאמן סוכני נדל"ן להצלחה וזכיין רי/מקס יהלום. 
בתכנית השניה של נדל"ן ברשת, מציג טל דירה לדוגמא הנמצאת בקומפלקס של 7 בניינים, הנמצאים בימים אלו בתהליך מתקדם של תמ"א 38/1, חיזוק והרחבת מבנים ומגיש שאלות לאורחי התכנית, הבאים מנישות שונות ומשלימות בעולם הנדל"ן. בתכנית תוכלו ללמוד, על ההזדמנויות בקניית דירה בפרוייקט העומדת בתחילת תהליך תמ"א, עליית המחירים הצפויה כתוצאה מהתהליך, איך אפשר לבדוק את אמינות החברה היזמית ולזהות הזדמנות או רמאות? ואיך להשיג משכנתא לצרכים שונים; בין אם לקניית דירה בתהליך תמ"א, להלוואה לשיפוץ ושיפור הדירה החדשה. 

האורח השלישי חנן צאיג, יועץ מומחה למשכנתאות "משכנתא חדשה".


לרכוש דירה בתהליך תמ"א 38 זו עסקה נהדרת, אך עלולים לעלות כמה קשיים במימון שיפגעו בסיכוי לנצל הזדמנות כזו. או לתפוס את ההזדמנות להוזיל עלויות שיפוץ בדירה שלך ועיצוב פנים אישי ומשדרג בתקופת התהליך.


1. האם הבנקים למשכנתאות מאפשרים לקחת מימון עבור שיפוצים בתוך הדירה?
2. מה הם דורשים מהדייר על מנת לקבל מימון?   בכל זאת, זו לא רכישה...
3. מה לגבי מימון לרוכשים של דירות חדשות בפרויקט?   איך זה עובד?

למעוניינים בייעוץ משכנתאות אישי ומקצועי; אתם מוזמנים לפנות ל חנן צאיג- "משכנתא חדשה" להלן פרטי ההתקשרות:

נייד אישי: 0524499589ליעוץ אישי או שירותי התיווך של טל יצחק לוי – מומחה לנדל"ן, זכיין רי/מקס יהלום ומאמן סוכני נדל"ן למקצועיות והצלחה.

כנסו ללינק:  http://talcoach.co.il