נדל"ן ברשת (פרק 2) - עו"ד מיכאל פלג

מספר צפיות: 1015

המומחים: נדלן אסקימו

קטגוריה: ערוץ נדל"ן, אדריכלות ועיצוב

בהנחיית טל יצחק לוי
בתכנית השניה של נדל"ן ברשת מציג טל דירה לדוגמא הנמצאת בקומפלקס של 7 בניינים, הנמצאים בימים אלו בתהליך מתקדם של תמ"א 38/1, חיזוק והרחבת מבנים ומגיש שאלות לאורחי התכנית, הבאים מנישות שונות ומשלימות בעולם הנדל"ן. בתכנית תוכלו ללמוד, על ההזדמנויות בקניית דירה בפרוייקט העומדת בתחילת תהליך תמ"א, עליית המחירים הצפויה כתוצאה מהתהליך, איך אפשר לבדוק את אמינות החברה היזמית ולזהות הזדמנות או רמאות? ואיך להשיג משכנתא לצרכים שונים; בין אם לקניית דירה בתהליך תמ"א, להלוואה לשיפוץ ושיפור הדירה החדשה.

האורח השני שלנו היום; עו"ד מיכאל פלג, עו"ד מקרקעין תכנון ובניה, מומחה לעסקאות נדל"ן ושותף במשרד עו"ד פלג ושות'. מיכאל מלווה פרוייקטים רבים של נדל"ן בארץ ועובד מול יזמים ומתווכים רבים ובליווי פרוייקטים של תמ"א ופינוי בינוי.


קרא עוד
שלח לחבר/הבתכנית השניה של נדל"ן ברשת, מציג טל דירה לדוגמא הנמצאת בקומפלקס של 7 בניינים, הנמצאים בימים אלו בתהליך מתקדם של תמ"א 38/1, חיזוק והרחבת מבנים ומגיש שאלות לאורחי התכנית, הבאים מנישות שונות ומשלימות בעולם הנדל"ן. בתכנית תוכלו ללמוד, על ההזדמנויות בקניית דירה בפרוייקט העומדת בתחילת תהליך תמ"א, עליית המחירים הצפויה כתוצאה מהתהליך, איך אפשר לבדוק את אמינות החברה היזמית ולזהות הזדמנות או רמאות? ואיך להשיג משכנתא לצרכים שונים; בין אם לקניית דירה בתהליך תמ"א, להלוואה לשיפוץ ושיפור הדירה החדשה.

האורח השני שלנו היום; עו"ד מיכאל פלג, עו"ד מקרקעין תכנון ובניה, מומחה לעסקאות נדל"ן ושותף במשרד עו"ד פלג ושות'.

להלן השאלות אותן מגיש טל יצחק לוי למיכאל בתכנית זו של נדל"ן ברשת:

1. הנכס בבעלות חברת חלמיש שהיא חברה משכנת, האם רכישה כזו שונה מרכישה של נכס בבעלות של אדם פרטי?


2. בעלי הזכויות שילמו דמי חכירה מהוונים עד ל- 2021. מה זה אומר ומה אמור לקרות ב- 2021 ?


3. הבניין נמצא בתוך תהליך התמ"א, ממש לפני הגשה שנייה; עם התיקונים לעירייה, הקונה נכנס לעסקה קיימת וברור שכל החוזים

צריכים להיבדק. מהם לדעתך הקווים האדומים בעסקה כזו? מה הקונה חייב לבדוק לפני שחותם על העסקה?


לפרטים נוספים בנושא, ויעוץ מקצועי עם עו"ד מיכאל פלג - מומחה בעסקאות נדל"ן ומקרקעין

משרד:       03-6035505
נייד אישי: 
050-987-65-44

פקס:       03-6035506ליעוץ אישי ומידע על נכסים להשקעה, צרו קשר עם טל יצחק לוי – מומחה לנדל"ן, זכיין רי/מקס יהלום ומאמן סוכני נדל"ן למקצועיות והצלחה.  היכנסו לאתר והשאירו פרטים:  http://talcoach.co.il